Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Conard Maldives Rangi Island 

od: 58 590 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní

Poloha: Resort je postaven na dvou sukromých ostrovech Rangali s nekonečnými bílými plážemi a korálovými útesy.

Spojení: vzdálenost 100 km od letiště v Malé, transfer 30 min. hydroplánem

Vybavení hotelu: 100 plážových vilek, 28 vilek nad vodou (za příplatek), Recepce, bary, restaurace, vinný sklípek, internet, fitness, služby osobních trenérů, hodiny jogy, pilates a Tai-chi, Spa a dětské Spa, bazén

Stravování: Snídaně. Možnost stravování a la carte

Pokoje:Klimatizace, stropní ventilátor, koupelna, WC, otevřená koupelna pod širým nebem, fén, CD přehrávač, minibar, telefon, kávovar, trezor, terasa s výhledem na moře.

Sportovní aktivity v  hotelu: Jízda na katamaránu, plavna na lodi s proskleným dnem, windsurfing, jízda na kánoi, wakeboarding, knee boarding, water cycling, PADI potápěčské centrum, šnorchlování, výlety na okolní ostrovy, rybolov. Dvouposchoďová tělocvična s výhledem na lagunu, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, infinity bazén, jóga, pilates, tai-chi.

Hotelové lázně: Hotel nabízí romantické lázně situované přímo nad modrými vodami laguny. V lázních naleznete odpočinek pro tělo i pro mysl. Lázeňský komplex je tvořen devíti vilkami a v každé z nich je lázeňské vybavení pro jeden pár. Dále zde naleznete pět soukromých parních místností, saun a jacuzzi, dvě relaxační zóny, kadeřnické a kosmetické vybavení, butik, aromaterapeutické zákoutí, ovocný bar a lehátka na opalování.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.