Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

PER AQUUM Huvafen Fushi, Maledivy 

od: 88 900 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní

 

Poloha:
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 24 km – transfer rychlolodí 40 minut.
Rozloha:
délka cca 350 m, šířka cca 100 m.
Popis resortu:
luxusní resort patřící do spo¬lečnosti Small Luxury Hotels of the World, je místem, kde se sny stávají opravdu skuteč­ností. Ubytování dává možnost prožít svůj pobyt v naprosto privátní atmosféře přitom v dokonalém luxusu a komfortu. Navíc zde najdete unikátní první podmořské Lime Spa. K dispozici klientům je Butler Service. 8 Beach bungalovů, 8 De luxe Beach bungalovů, 12 Lagoon bungalovů, 12 Ocean bungalovů, 1 Beach Pavillion a 2 Ocean Pavilliony, všechny velmi prostorné s privátním sladkovodním bazénem.
Vybavení resortu:
3 restaurace, bar, vinný sklep, bazén, bazének se slanou vodou, Lime Spa, jóga, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, wakeboarding, katamarány, kanoe, rybaření, volejbal, boutique, knihovna, internet, půjčovna CD/DVD.
Vybavení pokoje:
Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, 32” plazmová TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, prostorná koupelna s produkty L’Occitane, s vanou, sprchou a WC, sedací souprava, terasa s teakovým nábytkem a lehátky, sladkovodní bazén. Možnost přistýlky.
Stravování:
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.