Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Island Hideaway 

od: 49 890 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní

 

Poloha:
Haa Alifu Atol, vzdálenost od letiště 280 km – vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 20 minut.
Rozloha:
délka cca 1400 m, šířka cca 500 m.
Popis resortu:
v srpnu 2005 nově otevřený luxusní resort se nachází v severní části Malediv na privátním panenském ostrově Dhonakulhi s výborně vybavenou potápěčskou základnou. Patří do společnosti Small Luxury Hotels of the World. Na obou stranách ostrova širokého 500 m je nádherná písečná pláž o délce 1,4 km. Celý ostrov je úžasně zelený. Každá vila je maximálně separovaná, s vlastní pláží, s úchvatným pohledem na tyrkysovou lagunu a Indický oceán, obklopená neprodyšnou buší pro zachování naprosté intimity a soukromí. K dispozici klientům je Butler Service. 7 Funa Pavillions, 7 Raamba Retreats, 2 Spa Water Villas, 20 Dhonakulhi Residences, 5 Jasmine Garden Villa a 2 Hideaway Palace.
Vybavení resortu:
2 restaurace, bar, bazén, Hideaway Spa by Mandara, fitness, tai-chi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, boutique, dětský koutek, internet, jízdní kola, půjčovna CD/DVD.
Vybavení pokoje:
Funa Pavillion - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, koupelna, sprcha, WC, venkovní jacuzzi a sprcha, terasa s teakovým nábytkem, obývací pokoj, ložnice, šatna, psací stůl, vlastní zahrada, vlastní jízdní kola. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování:
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.