Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Kuredu Island Resort 

od: 31 990 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: s dětmi, wellness, all inclusive, svatební, aktivní

Poloha: hotel leží na severu vnějšího útesu Lhaviyani.

Spojení: vzdálen cca 40 min. od letiště (vodním letadlem).

Vybavení hotelu: ostrov, který je velmi oblíben potápěči (1,8 km dlouhý a 350 m široký), je obklopen 3 km dlouhou, bílou, písečnou pláži a nabízí cca 45 překrásných míst k potápění. V resortu hotelu se nachází venkovní, sladkovodní bazén, dětský bazén, terasa (lehátky jsou v ceně hotelu), obchůdky, zlatnictví, spa-centrum. Hotel disponuje 5ti restauracemi a bary, které se starají o blaho vaší duše. Na východní straně se nachází taktéž nový bar, bazén, restaurace, obchůdky, recepce a spa-centrum.

Stravování: polopenze nebo plná penze formou bufetu.

Pokoje: plážové bungalovy útulně a účelně zařízené, sprcha pod širým nebem, WC, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, sejf, minbar (za poplatek), terasa s krásným posezením. Plážové vily disponují navíc CD přehrávačem, fénem, malou zahrádkou a možností přípravy kávy či čaje. Jacuzzi vily mají zastřešený, chráněný vnitřní dvůr a uzavřenou koupelnu s Jacuzzi. Ručníky a župany jsou vám k dispozici. „Sangu“ vodní vily se rozprostírají podél severního pobřeží ostrova Kuredu. K dispozice je totéž vybavení jako mají plážové vily, navíc se zde nacházejí lehátka. Hosté z Jacuzzi vil a vodních vil mají separátní Check-In a stejně tak i restauraci a bar.

Navíc: hosté přijíždějící na svatební cestu dostanou od hotelu jako bonus ovocný koš a láhev vína.

Zábava: příležitostně večerní program.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu: plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, windsurfing, kanoe, šipky, fitness.

Sportovní aktivity za poplatek: golfové hřiště s 6ti jamkami, badminton, škola surfování a plachtění, katamarán, parasailing, vodní lyže, šnorchlování, potápění.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.