Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

One & Only Maldives At Reethi Rah 

od: 112 290 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní

 

Poloha:
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km – transfer luxusní jachtou 75 minut.
Rozloha:
délka cca 1800 m, šířka cca 650 m.
Popis resortu:
resort otevřený v roce 2005 patří do hotelového řetězce One & Only a do společnosti The Leading Hotels of the World. Původní malý ostrov byl zvětšený čtyřikrát navezením spousty tun písku, navýšený 2 m nad hladinu vody a osázený stovkami palem. Výsledkem je úhledný, velkolepý a nevídaně skvostný a zelený ostrov s velmi elegantním resortem, který Vám nabízí naprosté soukromí a nezapomenutelné zážitky z dovolené. Vily patří k jedněm z nejprostornějších a nejluxusnějších nejen na Maledivách a všechny jsou od sebe vzdáleny tak, aby poskytovaly naprostou intimitu. Hlavním designérem tohoto resortu je světově známý architekt Jean Michel Gathy. K dispozici klientům je Butler Service. Po příjezdu do vily Vám komorník provede tzv. Foot Ritual – masáž a koupel chodidel a lýtek, abyste se osvěžili po dálkovém letu. Denně najdete ve své vile také mísu čerstvého ovoce. Součástí resortu je i zahradnictví, kde si pěstují vlastní orchideje. 54 Beach vil, 27 beach vil s bazénem, 30 vodních vil, 6 duplex vil, 5 Grand Beach vil s bazénem (1–2 ložnice) a 2 Grand vodní vily s bazénem.
Vybavení resortu:
3 restaurace, bar, vinotéka, 2 bazény, dětský bazén, SPA by ESPA, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, pétanque, fotbal, stolní tenis, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD.
Vybavení pokoje:
Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, iPod přípojka, internetová přípojka, prostorná koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s teakovým nábytkem, sedací souprava, teaková plážová lehátka se slunečníky, vlastní jízdní kola. Možnost přistýlky.
Stravování:
snídaně formou kombinace bufetu a a servírovaného menu či á la carte.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.