Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Soneva Gili and Six Senes Spa 

od: 82 990 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní

 

Poloha:
North Male Atoll, vzdálenost od letiště 9 km – transfer rychlolodí 20 minut.
Rozloha:
délka cca 650 m, šířka 240 m.
Popis resortu:
resort otevřený v roce 2001 představuje novou formu v oblasti superluxusních letovisek. Nachází se v jedné z největších maledivských lagun. Nápadité vodní vilky jsou vystavěné v tradičním stylu z přírodních materiálů, ze dřeva, skla a kovu a nabízejí možnost slunění na střeše či přímo na terase umístěné nad mělkou lagunou. Z architektonického hlediska se zde snoubí rustikální styl s moderním, soukromí vilek je harmonicky propojeno s okolním mořem a oblohou. 29 Villa Suite, 8 Residencí, 7 Crusoe Residencí a 1 Private Reserve (poslední 2 kategorie ubytování jsou dostupné jen privátní lodí).
Vybavení resortu:
2 restaurace, bar, vinný sklep, Six Senses Spa, fitness, jóga, taichi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD.
Vybavení pokoje:
Villa Suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, internetová přípojka, open air koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.
Stravování:
bez stravy, možnost dokoupení snídaně, polopenze, plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.