Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Taj Exotica Resort & Spa 

od: 78 700 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní

Poloha: exotický ostrov Emboodhu Finolhu Island se nachází na jižním Male atolu, zhruba 8 km od mezinárodního letiště v Male.

Spojení: Transfer rychlolodí trvá přibližně 15 min

Vybavení hotelu: luxusní resort Taj Exotica Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování v celkem 62 vilách (24 Lagoon vil, 21 Deluxe Lagoon vil, 10 Deluxe Lagoon vil s bazénem, 4 Deluxe Beach vily s bazénem, 2x Suite vily s bazénem, 1 presidenstké apartmá), recepce, butik, bazén, knihovna, prádelna, hlavní restaurace 24 Degrees (mezinár. kuchyně, velký výběr vín), restaurace The Deep End (a´la carte)

Stravování: Snídaně.

Pokoje:Všechny pokoje jsou luxusně a přitom vkusně zařízeny v příjemných barvách. Všechny jsou postavené v typickém Maledivském stylu, ze dřeva. K vybavení patří klimatizace, minibar, SAT LCD TV, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, CD/ DVD přehrávač, Media centrum, připojení k internetu, elektronický trezor a fén, koupelna s toaletou.

Sportovní aktivity v  hotelu: Bazén, šnorchlování, jízda na katamaránu a na banánu, vodní lyžování, jízda na kajaku, potápěčské centrum PADI, windsurfing, rybaření. Billiár, fotbal, plážový volejbal, fitness centrum s výhledem na moře, stolní hry.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.