Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Le Canonnier 

od: 40 200 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: svatební, s dětmi, wellness, aktivní, all inclusive

Poloha: hotel leží přímo na pláží na severozápadě ostrova, pouhých 5 km západně od Grand Baie, ve velké zahradě se zbytky staré pevnosti a nádherným výhledem na severně položené ostrůvky. Několik různých pláží je rozděleno lávovými skalisky.

Spojení: cca 1,5-2 hod. od letiště.

Hotel: typický rodinný hotel s tropickou zahradou, které dominuje veliký bazén s malým bazénkem a vodopádem. V centrální části je hlavní restaurant Le Frangipanier, bar, amfiteátr s tanečním parketem, konferenční místnosti, obchůdky, kadeřník, wellness centrum. Na výběžku s krásným výhledem na oceán a severní ostrovy je restaurant a bar Le Navigator s nočním disco clubem. V celém areálu je WiFi přístup zdarma. Dětem je k dispozici oblíbený Bob Marlin Club a baby-sitter servis.

Pokoje: 2 dvoupatrová křídla po stranách areálu mají 284 pokojů tří kategorií. Pokoje Standard o rozloze cca 28m² jsou vybaveny krytou terasou, klimatizací, sedací soupravou, Tv s videokanály, IDD-telefonem, minibarem, sejfem, šatnou a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Větší (32m²) Superior jsou zařízeny podobně a mají navíc vanu. Ideálním zařízením pro rodiny jsou Family Duplex řešené do patra: dole je pokoj jako Standard a nahoře další 2 lůžka. Všechny tři kategorie pokojů mohou být orientovány dovnitř areálu (Garden facing) nebo za příplatek na moře (Sea facing). Pro novomanžele hotel nabízí pokoje typu Honeymoon Suites, všechny s výhledem na moře.

Aktivity: zdarma jsou tři tenisové kurty s pevným povrchem, stolní tenis, volejbal, lukostřelba, fitness, aerobik, vodní lyže, windsurfing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, projížďky na lodích se skleněným dnem. Za úhradu je půjčovna kol, rybaření, potápění a billiard. Canonnier má ve svém okolí hned několik vyhlášených potápěčských lokalit.

Stravování: polopenze formou bufetu

Náš názor: hotel patří k nejoblíbenějším na Mauriciu. Skvěle řešené pokoje jsou Family Duplex pro čtyřčlenné rodiny. Krása místních pláží Vás jistě oslní.