Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Jumeirah Beach Hotel, Dubaj 

od: 39 870 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha: hotel se nachází přímo na 900 m dlouhé, privátní, písečné pláži, centrum Dubaje je vzdáleno pouze 20 km. Od hotelu odjíždí několikrát denně hotelový autobus, jehož cílem jsou významná nákupní centra.

Vybavení hotelu: moderní, prvotřídní hotel ve tvaru lámající se vlny, působí jedinečným architektonickým dojmem. Rozsáhlá nabídka 22 restaurací vás bude hýčkat četnými kulinářskými pochoutkami od argentinské kuchyně přes asijskou, italskou, americkou až po libanonskou kuchyni. Žádná přání nezůstanou nezodpovězená. Polopenze se podává v mezinárodní restauraci (polopenze, obědy a večeře formou bufetových stolů, nebo jako denní menu v 6 různých restauracích). V hotelovém komplexu jsou k dispozici obchůdky, kadeřnictví, salón krásy, zlatnictví. Hotel nabízí široké sportovní vyžití. V obrovské, přilehlé zahradě se nacházejí 4 bazény a dětský bazén, kde se hosté můžou příjemně osvěžit. Pro ty nejmenší je zde připraveno dětské hřiště a dětský klub. Hoteloví hosté obdrží zdarma vstup do zábavního vodního parku „Wild Wadi“, který je postavený v arabském stylu se spoustou vodních skluzavek.

Vybavení pokojů: 598 pokojů, 25 pater. Pokoje s výhledem na moře, cca 50 m², kout k příjemnému posezení, koupelna, WC, župan, sejf, fén, telefon, připojení k internetu, rádio, TV, minibar, klimatizace a výhled na moře. Pokoje s výhledem na moře a balkonem, stejné vybavení jako pokoje s výhledem na moře, k dispozici navíc balkon.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu: tenisové kurty (umělé osvětlení za poplatek), velké a moderní fitness centrum, 3 klimatizované squashové kurty, sauna, whirlpool, pára.

Sportovní aktivity za poplatek: masáže, aerobik, windsurfing, plachtění, hlubokomořský rybolov, škola potápění, plavání, tenisu.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.