Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Al Qasr, Dubaj 

od: 39 870 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové, města

Poloha: hotel leží přímo na 2 km dlouhé, privátní pláži.

Spojení: cca 20 km od centra Drbaje a 30 km od letiště.

Vybavení hotelu: hotel palacového stylu je jedním z nejvýznamnějších na pláži Jumeirah. Stojí majestátně na pahorku a je vyzdoben arabskými prvky a prvky ruční práce. Kulinářské speciality nabízí 4 restaurace (všechny s terasou) s mezinárodní kuchyní. V restauraci „Al Hambra“ se servírují španělské speciality (polopenze, obědy i večeře formou bufetových stolů v restauraci „Arboretum“). Dále jsou k dispozici 2 salónky, 1 velký bazén, dětský klub a různé obchůdky v hotelu.

Vybavení pokojů: 260 pokojů a 32 suit. Arabian Deluxe, cca 55 m², s arabskými prvky, luxusně zařízené, s koupelnou, WC, fénem, županem, k dispozici dále rádio, telefon, fax, připojení k internetu, TV, klimatizace, sejf, minibar, možnost přípravy kávy nebo čaje, balkon nebo terasa. Ocean Deluxe, cca 55 m², stejné vybavení jako Arabian Deluxe pokoje, navíc výhled na moře. Premium Leisure pokoje, vybavení jako v jiných typech pokojů, součástí je využívání všech výhod „Premium Leisure Extras“.

Výhody Premium Leisure Extras: jednorázový vstup do „Wild Wadi vodního světa“, transfer z letiště v Dubaji do hotelu a zpět, snídaně od 7:00 do 10:30 hod., během dne studené a teplé nealkoholické nápoje, odpolední čaj od 15:00 do 16:30 hod., „Hapy hour“ od 18:00 do 20:00 hod.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu: 2 klimatizované squashové kurty, 5 tenisových kurtů, fitness centrum, 2 kryté bazény, sauna, pára.

Sportovní aktivity za poplatek: vodní sporty a využití „Six Senses Spa“.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.