Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

 
 
 

Proč se s Tagua Tours stát mořeplavcem?

Zahraniční výletní plavby: Francouzská Polynézie

Plavby jsou ideální pro ty, kdo nemají mnoho času a chtějí relaxovat, sportovat a poznávat zároveň. Ostatně luxusně vybavené výletní lodě jsou cílem samy o sobě. Stačí jen stereotyp a zkusit s Tagua Tours objevit nový tip dovolené. Výletní plavby (tzv. cruising) nabízíme pro tyto oblasti: Středomoří, severní Evropa, Karibik, Asie, Jižní a Severní Amerika, Pacifik, Severní ledový oceán a Antarktida. Při výběru plavidla si můžete zvolit luxusní mega loď, jako je Queen Mary 2, elegantních jachtu nebo exkluzivní katamarán jen s několika kajutami.

Většina Čechů volí buď relaxační pobyt v jednom letovisku u moře s možností fakultativních výletů do nejbližšího okolí. Druhou možností jsou poznávací zájezdy, které jsou spojené s dlouhými přejezdy a stálým balením při přesunu z jednoho místa na druhé. Dovedete si představit kombinaci návštěvy několika ostrovů a zemí během jediné pohodové dovolené? Asi těžko. Pokud tedy nemáte loď. Vlastní jachta s kapitánem a kuchařem je asi výsadou jen málokoho. Podstatně finančně dostupnější jsou výletní plavby na luxusních lodích, kde kromě kapitána máte tolik personálu, že stěží využijete všechny nabízené služby. A co vše výletní loď nabízí? Relaxaci ve vířivce, wellness či fitness centrum, opalování u bazénu s výhledem na moře, skvělou kuchyni, gala večeře, kasino, bohatý večerní program…. Zkrátka všechny služby luxusního hotelu a ještě něco navíc! Každé ráno se probudíte v jiném přístavu. Můžete se koupat vždy na jiné pláži, nakupovat v jiných obchodech a být v jiné zemi, městě či ostrově, nebo jen tak ležet a užívat si nových výhledů na moře či oceán. Je opravdu nádherné být mořeplavcem 21. století! I za krátkou dovolenou můžete mnoho poznat, vidět a odpočívat v komfortu, o kterém se dávným objevitelům ani nesnilo.

Zahraniční výletní plavby:

Francouzská Polynézie

 

 

 
 

Výletní plavba lodí Tahitian Princess 

od: 87 159 Kč*  v ceně: letenka na Tahiti, 11 dní/10 nocí a plná penze na lodi
Ideální pro cesty: luxusní, aktivní, výletní plavby

více...


Výletní plavba plachetnicí Star Flyer 

od: 93 437 Kč*  v ceně: letenka na Tahiti, 8 dní/7 nocí a plná penze na lodi
Ideální pro cesty: luxusní, aktivní, výletní plavby

více...


Výletní plavba katamaránem Haumana 

od: 105 581 Kč*  v ceně: letenka, 4 noci v hotelu Intercontinental na Tahiti, transfery, 3 noci/4 dny s plnou penzí na lodi, přelet z Tahiti na Rangiora
Ideální pro cesty: luxusní, aktivní, výletní plavby

více...