Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Disney´s Davy Crokett Ranch 

od 13 100 Kč  Ideální pro cesty: disneyland, s dětmi, cesty víkendové, města, cestovatelská kronika

Vraťte se k přírodě a staňte se králem divočiny. Vydejte se po stezce rozlehlého lesa a uprosřed zvláštní krajiny objevíte dřevěnou venkovskou chatku, která vám po dlouhé cestě poskytne soukromí k odpočinku. Tato divočina je jen 15minut pěšky nebo kyvadlovou dopravou pár minutek od Parku.

Co vše vám může hotel nabídnout?

Posnídejte za úsvitu ve volné přírodě u chatičky, k večeři si dejte masovou specialitu v Crockett's Taverně . V Crockett's Saloonu popíjejte koktejl při poslechu živé country muziky nebo karaoke. Zadovádějte si v krytém bazénu s vlastními vodopády, skluzavkami a wirpoolem, nebo využijte dalších aktivit, které hotel nabízí: krytý tenisový a basketbalový kurt, běžeckou stezku.

Pokoje vašich snů: všechny chatky jsou vybaveny rozkládací pohovkou, oddělenou ložnicí s jedním dvojlůžkem a jednou dvoupatrovou postelí. Chatky mají vlastní koupelnu s vanou, obývací pokoj a kuchyňku s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou plotýnku, kuchyňské náčiní a nádobí, varnou konvici, myčku nádobí, telefon a televizi s mezinárodními programy a rádio. Navíc je u chatky gril a stůl na piknik . Vedle chatky je vlastní parkoviště. K dispozici jsou jedno a dvoupokojové vzdušné a světlé chatky.

Pro vaše malé šerify: Zatímco vy budete po únavném dni v parku relaxovat, můžete nechat své děti pokračovat v zábavě v indiánském kempu s týpím, s ohradou se zvířaty a Davy's Farmou, ve vnitřním dětském koutku s video hrami a s video a audio Disney pohádkami.