Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Constance Lémuria 

od: 86 400 Kč  v ceně: letecká přeprava z Prahy včetně všech poplatků, ubytování na 7 nocí, polopenze, transfer
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha:  Tento luxusní hotel leží pouhých 5 minut od letiště Praslin, na severozápadním pobření ostrova, obklopen bujnou vegetací, průzračným mořem a třemi bílými písečnými plážemi. Použití přírodních materiálů ze dřeva a kamene vytváří na tomto místě jedinečnou atmosféru klidu a pohodlí. 

Spojení: Transfer z letiště cca 5 minut.

Vybavení hotelu:  Můžete si dopřát kulinářské dobrodružství v jedné ze 3 světových restaurací, užít si pohostinnosti v jednom ze 4 barů a vyzkoušet koktejl při západu slunce nebo osvěžující nápoj u bazénu. V případě pozdního odjezdu si můžete odpočinout ve VIP salónku se sprchou. Pokud plánujete výlet, hotel nabízí zapůjčení aut a horských kol. Na cestu na letiště a z letiště je možné vyžádat limuzínu nebo vrtulník za příplatek.
V areálu naleznete také knihovnu s knihami, CD, DVD a stolními hrami. Místní butiky se specializují na celou řadu výrobků určených výhradně pro tento Resort. Laboutik poskytuje moderní elegantní oblečení a suvenýry a Golf Shop nabízí vše nezbytné pro golf, od výbavy po oblečení a doplňky.
Oázu klidu naleznete v místních lázních "Le Spa de Constance", které nabízejí širokou škálu lázeňskách i kosmetických procedur. Pro nejmenší návštěvníky je tu dětský klub "Turtle Club" (4-12let) s hernou a jídelnou, který nabízí denně rozmanitý vnitřní i venkonvní program organizovaný pod vedením vyškoleného personálu. V areálu je k dispozi také lékař v pohotovosti na telefonu.

Pokoje:  Hotel nabízí ubytování v 96 apartmánech a 9 vilách. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k Indickém oceánu. Apartmá jsou roztroušeny podél dvou nedotčených pláží, na jihozápad a severozápad. Každý apartmán je umístěn pouhých 15 metrů od břehu, diskrétně zasazené mezi přírodní Seychellois zahrady. Všechny apartmány mají: klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s vanou, samostatnou sprchu / WC, vysoušeč vlasů, privátní posezení, vysokorychlostní internet a WIFI přístup k Internetu, mini-bar, trezor, satelitní TV, DVD/CD přehrávač, telefon se záznamníkem a zařízení na čaj a kávu.

Aktivity a služby zahrnuté v ceně hotelu:  18-ti jamkové golfové hřiště (Par 70/5556m -bezplatný green fee pro hotelové hosty), 2 osvětlené tenisové kurty, horská kola, šlapadla, plachtění, kajaky, windsurfing, sauna, parní lázeň, whirlpool, plně vybavená tělocvična

Aktivity a služby za poplatek: potápění (PADI potápěčská škola),  rybolov v hlubokém moři, kurzy: vodní sporty, golf, potápění a tenis