Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

North Island 

od: 449 547 Kč  v ceně: letecká přeprava z Prahy včetně všech poplatků, ubytování na 7 nocí, transfer helikoptérou, all inclusive
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, all inclusive, svatební, aktivní

Poloha: North Island je ostrovní ráj, vyjímečné nádherné neporušené izolované místo, jehož světlé bílé pláže jsou hýčkány tropickými kokosovými palmamy a Takamaka stromy a obehnány žulovými skalami. Tato svatyně je přírodním místem, které se zaměřuje na poskytování těch nejlepších služeb v soukromí, v jedinečné zeleni plné vzácných endemických rostlinných a živočišných druhů.

Spojení:  zhruba 30km od hlavního ostrova Mahé, transfer na ostrov soukromou helikoptérou.

Co naleznete na ostrově: Čtyři idylické pláže: Východní pláž, na které se nachází vily a Island Piazza, ústřední bod ostrova pro všechny jeho hosty, kde leží salonky s výhledem na záliv, velká restaurace s vinným sklípkem posazená do přírodní žuly. Západní pláž, která při západu slunce hraje pastelovými barvami a kde je umístěn Sunset Bar, ideální místo pro relaxační večerní koktejl a lehkou večeři. Pláž Honeymoon Cove, idylické romantické útočiště a pláž Petit Anse, která nabízí klid a ústraní.
Blízko Island Piazza leží 45 metrový bazén s dechberoucím výhledem na horizon oceánu, hLavní bar obklopený Takamaka stromy, ve kterém místní barman servíruje různorodé drinky ve dne i v noci, butik s výběrem plážové módy a šperků, heliport a Dive&Acitivy centrum s nabídkou ostrovních aktivit na moři i na souši. Nad hlavním bazénem na kopci leží ostrovní Spa a klimatizovaná Gym a poskytují nádherný výhled na Indický oceán. Nad rámec standardních procedur se ostrov specializuje na osobní holistické procedury pro omlazení těla, mysli a duše.
Místní kuchaři připravují kulinářské speciality pouze z čerstvých surovin, vyvážené, delikátní a atraktivní pokrmy stimulující smysly. Ostrov nenabízí žádné menu, místní šéfkuchař vytváří se svým kuchařským týmem svůj vlastní denní carte du jour dle vašich preferencí a přání. Vinotéka obsahuje nejlepší světová vína a šampaňské. Jedinečné pokrmy si můžete vychutnat v restauraci, na samotě u pláže, u bazénu nebo v soukromí své vily.

Ubytování: Každá z 11 exkluzivních vil o velikosti 450m2 je určena pro pár nebo odinu s důrazem na soukromí a vlastní prostor.
Každá vila byla exkluzivně vyrobena řemeslníky ze Seychel a Afriky. Kombinace přírodních materiálů jako je dřevo, místní kamen, sklo a rákos, vytvářejí působivý prostor pro kompletní relaxaci. Každá vila má hlavní ložnici se šatnou a druhý pokoj, který splňuje funkci studovny, lounge nebo pokoje pro děti mladších 19 let, velkou koupelnu s mramorovou vanou a dvěma sprchami (jednou vnitřní a druhou venkovní) a kuchyní s jídelnou. Pokoje jsou klimatizované a jsou vybaveny ventilátorem, satelitní TV, DVD/CD systémem a připojením k internetu. Privátní prostor vily dotváří malý bazén a zahrada.

Aktivity na ostrově: Volba aktivit na souši či ve vodě je na tomto ostrově rozmanitá. Skvělé lestní stezky a horská kola nabádají k objevování, na průzkum ostrova vyražte pěšky nebo na speciálně upravaných ostrovních buginách. Šnorchlování nebo potápění v teplých mořích Vám odhalí  podmořský svět, rybaření, vyjížďky na kajaku, lodích, a nebo večerní plavba při západu slunce poskytují perfektní způsob jak zakončit den.

 

Pokud chcete zažít to nejlepší, pak právě North Island toto nabízí.