Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Burj Al Arab, Emiráty 

od: 110 112 Kč*  v ceně: letenka, transfer, 7 nocí, snídaně
Ideální pro cesty: luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha: na ostrově, cca 280 m od pláže „The Jumeirah Beach Hotel“, který zde byl uměle postaven.

Spojení: vzdálen cca 20 km od centra Dubaje.

Vybavení hotelu: velkolepé architektonické dílo, které ztvárňuje plachetnici. Luxusní suitní hotel, který hostům nabízí jedinečnou kombinaci arabského luxusu, pohostinnosti a moderní techniky. Hotel díky své výšce 321 m patří k nejvyšším suitním hotelům světa. Vybraná restaurace s mořskými specialitami se nachází přímo uprostřed obrovského akvária. Další restaurace špičkové kvality nabízejí arabskou, středomořskou, evropskou a mezinárodní kuchyni. K dispozici je bazén a dětské bazény, 3 bary (1 u bazénu), obchůdky s prvotřídním zbožím, stejně tak jako separátní pláž a plážová restaurace. Všechny nabídky sousedních „Jumeirah Beach Hotels“ mohou být hosty taktéž využívány (volný transfer na golfovou kartu).

Vybavení suit: 202 suit. Deluxe suity, cca 170 m², luxusně vybavené, velmi prostorné suity, které se rozprostírají ve dvou patrech, 24hodinový servis, koupelna, oddělené WC, fén, župan, vana Jacuzzi, kvalitní péče díky produktům „Hérmes“, obývací pokoj, separátní ložnice, telefon, Notebook s tiskárnou, bezplatné internetové připojení, rádio, 2 TV s videem a DVD, klimatizace, sejf, panoramatická okna, překrásný výhled na moře. Panorama suity, cca 225 m², vybavení stejné jako Deluxe suity, avšak mnohem prostornější.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu: fitness centrum, squash, „Wild Wadi vodní svět“.

Beauty a wellness: zotavení a odpočinek nabízí luxusní lázně „Assawan“ s rozmanitou kosmetikou a terapiemi. Služby jsou k dispozici za poplatek.

* Cena platí pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji pokud není uvedeno jinak. Letištní, bezpečnostní a palivové taxy nejsou zahrnuty. Finální cenu vám zašleme na základě vaší poptávky vybraného hotelu a termínu. Zvolit si můžete libovolný termín a počet dnů pobytu. Rádi vám doporučíme hotel vhodný právě pro vás.