Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Dinarobin Hotel Golf & Spa 

od: 56 800 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha: hotel má výjimečnou polohu, vytváří překrásnou kulisu před horou „Le Morne“ a nachází se přímo u vysněné písečné pláže. Hotel nabízí přístup ke třem mezinárodním golfovým hřištím.

Spojení: cca 70 km od letiště, 45km od hlavního města Port Louis

Vybavení hotelu: luxusní resort v mauricijském stylu s indickými prvky se nachází v rozsáhlé tropické zahradě. Skýtá výborný servis, exkluzivní vybavení, vyznačuje se elegantní, sportovní atmosférou. V prostorech hotelu se nachází bazén s odděleným dětským bazénem (lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži jsou v ceně hotelu), hlavní restaurace „L´Harmonie“ s mezinárodní kuchyní, restaurace á la carte „Saveurs des Iles“, restaurace "Le Morne Plage" s čerstvými rybami a plody moře a italská restaurace "Il Gusto", plážový bar, snack bar, kadeřnictví, obchůdky, dětský mini klub od 3 do 12 let s četnými aktivitami a živá hudba pro pohodové večery. Hotel je vhodný také pro vozíčkáře s doprovodem.

Pokoje: 172 pokojů. Juniorské suity, cca 65 m², luxusní, disponují koupelnou s vanou/sprchou/WC, županem, fénem, minibarem, klimatizací, sejfem, telefonem, TV/hudební kanály, WiFi, terasou vybavenou nábytkem nebo balkonem s výhledem na moře. Klubové Juniorské suity, cca 65 m², mají stejné vybavení jako Juniorské suity, nacházejí se v první řadě přímo u pláže. Klubové Seniorské suity, cca 115 m², stejně vybavené jako Juniorské suity, prostorné, s odděleným obývacím prostorem a ložnicí, leží v bezprostřední blízkosti k pláži.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu: vodní lyže, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, loď se skleněným dnem, vodní gymnastika, šnorchlování, 3 tenisové kurty, volejbal, fotbal, badminton, speedminton, fitness.

Sportovní aktivity za poplatek: potápění, hlubokomořský rybolov, půjčovna kol, tenisové míčky, golfové vybavení, golfové hřiště s 18ti jamkami.

Stravování: polopenze nebo plná penze formou bufetu.