Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Constance Le Prince Maurice 

od: 64 200 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: s dětmi, luxusní, wellness, svatební, aktivní, golfové

Poloha: Tento luxusní hotel na severovýchodě ostrova je přímo stvořen pro skvělou a idylickou dovolenou, poskytující maximální soukromí svým hostům. Resort je zasazen do nádherné 60-ti hektarové tropické zahrady se vzácnými druhy rostlin s nádhernou bílou pláží a křišťálově modrou lagunou.

Spojení: cca 15 min. od letiště helikoptérou, 35km od hlavního města Port Louis

Pokoje: všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené vysoušečem vlasů, minibarem, TV s interním DVD programem, přehrávačem CD a kazet, telefon, tel.záznamník, sejf, fax. Junior Suites jsou v tropické zahradě, na pláži, na pilotech nad vodou. Obsahují ložnici, posezení uvnitř a na terase nebo balkónu, koupelnu, oddělenou sprchu, toaletu, vanu. Senior Suites tvoří samostatná vila s doškovou střechou, 9 přízemních s privátním bazénem a přímým vstupem na pláž, 3 na pilotech nad vodou.

Aktivity: k relaxaci a sportu mohou hosté využít výborně zařízené fitness centrum i salon krásy, saunu, jacuzzi, aerobic, jógu, parní lázeň. Široký výběr z vodních a pozemních sportů. Pro milovníky golfu je 10 minut vzdálené 18ti jamkové hřiště v resortu Belle Mare Plage. Pro naše nejmenší dětský klub zajišťující různé hry a sportovní aktivity a baby sitting.

Stravování: vaše chuťové buňky dozajista uspokojí a nadchnou gurmánské speciality a tropické koktejly podávané ve 4  restauracích a 3 barech. Vychutnat si také můžete jedinečnou atmosféru nového vinného sklípku nabízející ty nejlepší světová vína.

Náš názor: unikátní hotel na vlastním poloostrově okouzlí vaše smysly.