Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Le Victoria 

od: 41 900 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: s dětmi, svatební, aktivní

Poloha: na severo-západě ostrova, na půl cesty mezi turistickým centrem Grand Baie a hlavním městem Port Louis, přímo u moře, podél téměř kilometrové pláže. Začíná zde Národní mořský park, takže laguna je výborná pro šnorchlování, ale je třeba dávat pozor (boty do vody, ploutve).

Spojení: letiště 60km (cca 1-1,5 hod.), hlavní město Port Louis 15km (cca 20min jízdy)

Hotel:  nově zrekonstruovaný hotel nabízí velkolepý areál s recepcí/lounge, business-centrem/internetem, konferenčními místnostmi, 3 restauranty nabízející různé kuchyně, bary, tanečním parketem, obchůdky, kadeřníkem, ošetřovnou, sluneční terasou s velkým bazénem a dětským klubem Bob Marlin (3-12 let) a 24-hodinový baby-sitter servis.

Pokoje: celkem 254 pokojů, všechny s orientací na moře, má terasu, klimatizaci, koupelnu s vanou, sprchou a WC, TV s videokanály, IDD-telefon, minibar, sejf, konvici na kávu/čaj, zdarma WiFi. Pokoje Superior umožňují přidat dvě regulérní přistýlky pro děti do 17ti let. Náročnější vícečlenné rodiny mají k dispozici 11 Family Apartments (120m²) s velikou terasou, šatnou, druhým pokojem se 2 lůžky a 2 koupelnami.

Aktivity: zdarma jsou k dispozici 3 tenisové kurty s pevným povrchem, stolní tenis, volejbal, fotbal, boccia, fitness, jóga, aerobik, vodní lyže, windsurfing, parasailing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, lodě se skleněným dnem. Za úhradu je rybaření, potápění, masáže, půjčovna kol, videohry.

Náš názor: Le Victoria je hotel, který uspokojí především milovníky velkých komplexů s rozsáhlým zázemím a širokou škálou možností, jak se zabavit a užít si. Plus je velká rozloha pokojů, umožňující pohodlné přidání dvou přistýlek.