Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Lux* Le Morne 

od: 51 800 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, polopenze
Ideální pro cesty: luxusní, aktivní, svatební, wellness, s dětmi, golfové

Poloha:  tento klidný plážový hotel leží na úpatí majestátní hory Le Morne na jihozápadním rohu ostrova Mauricius. Ohraničený 600m pláží s bílým pískem a lagunami, chráněný vrcholem Le Morne Brabant zapsaným v seznamu světového dědictví UNESCO. Dvě prvotřídní golfová hřiště jen pár minut od hotelu.

Spojení: letiště 60km, hlavní město Port Louis 40km (50min).

Hotel: tento hotel má klidnou polohu v klidnější části ostrova. Nádherně upravené zahrady, čtyři bazény (jeden s dětskou sekcí), lázně se saunou a výřivkou, kadeřnický salon, výběr restaurací a barů, které nabízejí vynikající vína a ostrovní pokrmy.  Hotel nabízí denní program pro dospělé i děti, tématické večery.

Pokoje: celkem 149 pokojů, standardem pro všechny pokoje je: klimatizace, stropní ventiálor, koupelna s vanou, oddělenou sprchou a WC , vysoušeč vlasů, TV vč. videokanálu, DVD, telefon s mezinárodní volbou, minibar, sejf, Wi-Fi.

Aktivity bez poplatku: plážový volejbal, tenis, stolní tenis, fitness, windsurfing, šlapadla, kajaky, plachtění, půjčovna šlapadel a člunů, šnorchlování, vodní gymnastika, loď se skleněným dnem, vodní lyže

Aktivity s poplatkem: půjčovna motorových člunů a horských kol, potápění, rybolov, golfové kurzy blízko hotelu

Stravování: polopenze formou bufetu