Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Shandrani Resort & Spa 

od: 51 200 Kč  v ceně: letenka vč. všech poplatků, transfer, ubytování na 7 nocí, all inclusive
Ideální pro cesty: aktivní, all inclusive, s dětmi, golfové, luxusní, svatební, wellness

Poloha: na jihovýchodě ostrova v lokalitě zvané Plaisance, zabírající jižní část populární zátoky Blue Bay. Rozsáhlý komplex (37ha) je rozložen podél několika pláží chráněných v hluboké zátoce a jedná divoké pláži. Je to ideální místo pro menší děti a vodní sporty. Městečko Mahébourg je 15 min. taxíkem nebo 20 min. na kole.

Spojení: cca 10 minut jízdy z letiště.

Hotel: jeden z velmi oblíbených hotelových komplexů v elegantním velkolepém stylu má skutečně co nabídnout. Čeká vás velká recepce, která zajišťuje všechny podstatné služby (půjčovna aut, výlety, směnárna, business services, departure lounge, zdravotní služba, internet atd.), obchůdky. Centrální části vévodí sluneční terasa s velkým bazénem s přilehlými restauracemi Le Grand Port, Porto Vecchio, Le Boucanier a Blue Bay barem spolu s tanečním parketem, v mezzaninu jsou herny. Nejkrásnějším místem je další restaurant a bar Le Sirius na samotném výběžku Blue Bay na konci areálu, s dalším bazénem a sluneční terasou. Podstatnou část pozemku tvoří integrované 9-jamkové golfové hřiště a sportovní centrum uprostřed rozsáhlé zahrady, a pochopitelně skvělý dětský klub Bob Marlin (3-12 let) a baby-sitter servis.

Pokoje: všechny dvoupatrové pavilony (většinou se 6 pokoji) jsou orientovány k moři. Pokojů je celkem 327 v několika kategoriích. Superior (45m²) jsou velmi komfortní místnosti s krytou terasou, sedací soupravou, ind. klimatizací, TV s videokanály, IDD-telefonem, minibarem, sejfem. Ve vstupní části je prostorná šatna. Velká koupelna má vanu, sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů. Prostornější Deluxe (50m²) mají větší obývací část, a nachází se směrem k cípu zátoky. Čtyřčlenným rodinám jsou určeny vynikající Family Apartments (80m²) s druhým pokojem (2 samostatná lůžka) vybaveným vlastní sprchou/WC a televizí.

Aktivity: zdarma 6 tenisových kurtů s pevným povrchem, volejbal, fotbal, boccia, herny, skvěle vybavený fitness, jóga, aerobik, sauna, vodní lyže, windsurfing, parasailing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, lodě se skleněným dnem. Příjemné 9-jamkové golfové hřiště (Par 30) je také bezplatně! Shandrani je ideální místo, kde začít s golfem. Za úhradu: Rybaření, potápění, půjčovna kol a výlety katamaránem.

Stravování: all inclusive program

Náš názor: Shandrani je velký komplex, který je schopen uspokojit vysoké nároky nejširšího spektra návštěvníků. Jeho specifikem je poloha u několika pláží včetně jedné orientované na otevřený oceán. Na ostrově není jiný hotel této kvality, který by nabízel jako alternativu all inclusive.