Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Svatební balíček Le Cannonier 

Cena: od 47 700 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

Svatba v ráji: Mauritius

Svatební balíček hotelu Le Cannonier****

Cena: od 47 700 Kč za osobu

Cena zahrnuje: zpáteční letenka včetně všech poplatků, ubytování na 7 nocí, transfer, základní svatební balíček (viz detail níže), plná penze

Svatební balíček zahrnuje:
Vyřízení formalit a poplatků na místě
Koordinátora svatebních služeb na místě
Garanci jednoho obřadu za den
Transfer na místní úřady před obřadem
Samostatný pokoj pro nevěstu před obřadem
Dekoraci místa pro svatební obřad
Sváteční snídani na pokoj
Úprava vlasů a make up pro nevěstu
Svatební dort 10 kousků
Reprodukovaná hudba
Svatební kytice
Květina do klopy

 

Hotel La Cannonier****

Poloha: hotel leží přímo na pláží na severozápadě ostrova, pouhých 5 km západně od Grand Baie, ve velké zahradě se zbytky staré pevnosti a nádherným výhledem na severně položené ostrůvky. Několik různých pláží je rozděleno lávovými skalisky.

Spojení: cca 1,5-2 hod. od letiště.

Hotel: typický rodinný hotel s tropickou zahradou, které dominuje veliký bazén s malým bazénkem a vodopádem. V centrální části je hlavní restaurant Le Frangipanier, bar, amfiteátr s tanečním parketem, konferenční místnosti, obchůdky, kadeřník, wellness centrum. Na výběžku s krásným výhledem na oceán a severní ostrovy je restaurant a bar Le Navigator s nočním disco clubem. V celém areálu je WiFi přístup zdarma. Dětem je k dispozici oblíbený Bob Marlin Club a baby-sitter servis.

Pokoje: 2 dvoupatrová křídla po stranách areálu mají 284 pokojů tří kategorií. Pokoje Standard o rozloze cca 28m² jsou vybaveny krytou terasou, klimatizací, sedací soupravou, Tv s videokanály, IDD-telefonem, minibarem, sejfem, šatnou a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Větší (32m²) Superior jsou zařízeny podobně a mají navíc vanu. Ideálním zařízením pro rodiny jsou Family Duplex řešené do patra: dole je pokoj jako Standard a nahoře další 2 lůžka. Všechny tři kategorie pokojů mohou být orientovány dovnitř areálu (Garden facing) nebo za příplatek na moře (Sea facing). Pro novomanžele hotel nabízí pokoje typu Honeymoon Suites, všechny s výhledem na moře.

Aktivity: zdarma jsou tři tenisové kurty s pevným povrchem, stolní tenis, volejbal, lukostřelba, fitness, aerobik, vodní lyže, windsurfing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, projížďky na lodích se skleněným dnem. Za úhradu je půjčovna kol, rybaření, potápění a billiard. Canonnier má ve svém okolí hned několik vyhlášených potápěčských lokalit.

Stravování: polopenze formou bufetu

Náš názor: hotel patří k nejoblíbenějším na Mauriciu. Skvěle řešené pokoje jsou Family Duplex pro čtyřčlenné rodiny. Krása místních pláží Vás jistě oslní.