Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Svatební balíček Paradis Hotel & Golf Club 

Cena: od 58 200 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

Svatba v ráji: Mauritius

Svatební balíček hotelu Paradis Hotel & Golf Club*****+

Cena: od 58 200 Kč za osobu

Cena zahrnuje: zpáteční letenka včetně všech poplatků, ubytování na 7 nocí, transfer, základní svatební balíček (viz detail níže), plná penze

Svatební balíček zahrnuje:
Vyřízení formalit a poplatků na místě
Koordinátora svatebních služeb na místě
Garanci jednoho obřadu za den
Transfer na místní úřady před obřadem
Samostatný pokoj pro nevěstu před obřadem
Dekoraci místa pro svatební obřad
Sváteční snídani na pokoj
Úprava vlasů a make up pro nevěstu
Svatební dort 10 kousků
Reprodukovaná hudba
Svatební kytice
Květina do klopy

 

Hotel Paradis Hotel & Golf Club*****+

Poloha: Na severním cípu poloostrova Le Morne na jihozápadě Mauritia, s dominantní stejnojmennou skálou. Velkolepý společný areál se sesterským hotelem Dinarobinem (oba hotely spojují bezplatné shuttles a golfové vozíky, cesta od recepce k recepci je max. 10 minut pěšky), ohraničený na jedné straně 6 kilometry krásné pláže s malebnými lagunami a na druhé vynikajícím osmnáctijamkovým golfovým hřištěm.

Spojení: cca 90 min od letiště (70km), 45km od města Port Louis, 38km od Curepipe (nákupy)

Hotel: vysoce komfortní resort je rozprostřen podél cípu poloostrova. V centrální části se nachází velká recepce/lobby zajišťující všechny podstatné služby (půjčovna aut a limuzíny, výlety, směnárna, business services, departure lounge, zdravotní služba, internet atd.), obchůdky, konferenční místnosti, Paradis bar s tanečním parketem, a další 3 bary v areálu, otevřený restaurant "Le Brabant" s mezinárodní kuchyní s výhledem na obrovský sladkovodní bazén a moře, další restaurace "La Palma" v srdci resortu nabízí italské speciality,  "Blue Marlin"  servíruje čerstvé mořské plody a otevřená restaurace "La Ravanne" nabízí to nejlepší z místní kuchyně. Funguje tu skvělý dětský klub  (3-12 let) a baby-sitter servis. Hotel nabízí také piano bar, tématické večery a představení.

Pokoje: celkem 286 pokojů v osmi kategoriích a 13 exkluzivních vil. Směrem k Dinarobinu se rozprostírá areál luxusních vil Deluxe a Presidential a tři prstence Junior, Club a Senior Suites. Na druhou stranu (hlavní pláž plus laguna mezi poloostrovem a ostrůvkem Ile Aux Benitiers) jsou rozmístěny dvoupatrové pavilony s pokoji Superior a Deluxe. Všechny jsou orientovány k plážím (Deluxe na otevřený oceán) a mají minimálně 50m². Samozřejmostí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem + vanou + WC, fénem, šatnou, TV-SAT, IDD-telefon, WiFi přístupem, minibar, sejf, sedací souprava, minibar s kávou/čajem zdarma a rozměrná krytá terasa s posezením.

Aktivity: zdarma 6 tenisových kurtů s pevným povrchem, stolní tenis, volejbal, fotbal, boccia, herna, skvěle vybavený fitness, jóga, aerobik, sauna, vodní lyže, windsurfing, parasailing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, lodě se skleněným dnem. Za úhradu: rybaření, potápění, masáže, půjčovna kol, 18-jamkové golfové hřiště.

Stravování: Polopenze ve formě velmi bohatého buffetu. V La Palmě, La Ravanne a Blue Marlinu možno večeřet a la carte oproti odpočtu za polopenzi.

Náš názor: Pokud preferujete velmi vysoký standard a rádi sportujete, pak je pro hotel Paradis rájem nejen dle svého názvu. Výborná volba pro příznivce aktivní a rodinné dovolené.