Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

Svatební balíček Veranda Pointe aux Biches 

Cena: od 47 900 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

Svatba v ráji: Mauritius

Svatební balíček hotelu Veranda Pointe aux Biches***+

Cena: od 47 900 Kč za osobu

Cena zahrnuje: zpáteční letenka včetně všech poplatků, ubytování na 7 nocí, transfer, základní svatební balíček (viz detail níže), polopenze

Svatební balíček zahrnuje:
Vyřízení formalit a poplatků na místě
Koordinátora svatebních služeb na místě
Transfer na místní úřady před obřadem
Žehlení svatebních šatů (v pokoji)
Ovocná mísa na pokoji
Zajištění svědků v případě potřeby
1 lahev sektu
Svatební dort (max. 4 osoby)
Koktejl při západu slunce
Večeře na pláži při svíčkách
Svatební květinová výzdoba v pokoji

 

Hotel Veranda Pointe aux Biches***+

Poloha: hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova přímo na písečné pláži, jen několik minut vzdálený od živého letoviska Grand Bay.

Spojení: vzdálen cca 75 km od letiště a cca 15 km od hlavního města.

Vybavení hotelu: Hotel je svou architekturou a rustikálním šarmem vsazený do překrásné zahrady a nabízí ideální podmínky pro vaši dovolenou a odpočinek. Cestičky v hotelu jsou posypané zlatým pískem. K dispozici jsou 2 restaurace a bary s výhledem na moře, salónek, 3 bazény (lehátka, slunečníky, ručníky u bazénu a na pláži jsou v ceně hotelu), bar u bazénu, 7 barevných wellness salónků (masáže za poplatek), dětský koutek pro děti od 3 do 11 let, obchůdky a denně večerní program (živá hudba, tance).

Pokoje: 115 pokojů, včetně 44 "rodinných" pokojů s oddělenou ložnicí pro děti a  30 "Privilege" pokojů, které se nacházejí v sekci "Sandy Lane", v novém více intimním křídle pro páry s vlastním bazénem, plážovou restaurací s gurmánským menu ve večerních hodinách a barem s výhledem na oceán. K základnímu vybavení pokoje patří: klimatizace, elektronický trezor,  telefon, satelitní televize, fén, minibar.

Sportovní aktivity zahrnuté v ceně hotelu:  3 bazény (1 hlavní, 1 dětský, 1 pouze pro dospělé v sekci Sandy Lane), šipky, Aquagym (vodní gymnastika), vodní polo, trampolína, šnorchlování, plážový volejbal, kajaky, stolní tenis, boccia, fitness, šlapadla

Sportovní aktivity za poplatek: půjčovna kol, potápění, billiard