Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

 
 
 

Svatební balíček Le Victoria 

Cena: od 49 400 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

Svatba v ráji: Mauritius

Svatební balíček hotelu Le Victoria****+

Cena: od 49 400 Kč za osobu

Cena zahrnuje: zpáteční letenka včetně všech poplatků, ubytování na 7 nocí, transfer, základní svatební balíček (viz detail níže), plná penze

Svatební balíček zahrnuje:
Vyřízení formalit a poplatků na místě
Koordinátora svatebních služeb na místě
Garanci jednoho obřadu za den
Transfer na místní úřady před obřadem
Samostatný pokoj pro nevěstu před obřadem
Dekoraci místa pro svatební obřad
Sváteční snídani na pokoj
Úprava vlasů a make up pro nevěstu
Svatební dort 10 kousků
Reprodukovaná hudba
Svatební kytice
Květina do klopy

 

Hotel Le Victoria****+

Poloha: na severo-západě ostrova, na půl cesty mezi turistickým centrem Grand Baie a hlavním městem Port Louis, přímo u moře, podél téměř kilometrové pláže. Začíná zde Národní mořský park, takže laguna je výborná pro šnorchlování, ale je třeba dávat pozor (boty do vody, ploutve).

Spojení: letiště 60km (cca 1-1,5 hod.), hlavní město Port Louis 15km (cca 20min jízdy)

Hotel:  nově zrekonstruovaný hotel nabízí velkolepý areál s recepcí/lounge, business-centrem/internetem, konferenčními místnostmi, 3 restauranty nabízející různé kuchyně, bary, tanečním parketem, obchůdky, kadeřníkem, ošetřovnou, sluneční terasou s velkým bazénem a dětským klubem Bob Marlin (3-12 let) a 24-hodinový baby-sitter servis.

Pokoje: celkem 254 pokojů, všechny s orientací na moře, má terasu, klimatizaci, koupelnu s vanou, sprchou a WC, TV s videokanály, IDD-telefon, minibar, sejf, konvici na kávu/čaj, zdarma WiFi. Pokoje Superior umožňují přidat dvě regulérní přistýlky pro děti do 17ti let. Náročnější vícečlenné rodiny mají k dispozici 11 Family Apartments (120m²) s velikou terasou, šatnou, druhým pokojem se 2 lůžky a 2 koupelnami.

Aktivity: zdarma jsou k dispozici 3 tenisové kurty s pevným povrchem, stolní tenis, volejbal, fotbal, boccia, fitness, jóga, aerobik, vodní lyže, windsurfing, parasailing, kajaky a kanoe, šlapadla, šnorchlování, lodě se skleněným dnem. Za úhradu je rybaření, potápění, masáže, půjčovna kol, videohry.

Náš názor: Le Victoria je hotel, který uspokojí především milovníky velkých komplexů s rozsáhlým zázemím a širokou škálou možností, jak se zabavit a užít si. Plus je velká rozloha pokojů, umožňující pohodlné přidání dvou přistýlek.