Tagua Tours s.r.o.

info@taguatours.cz

Rezervace: po-pá 9-17 h Tel.: +420 241 411 114

Poptávám
 Letenku
 Ubytování
 Pronájem vozu
 Cestovní pojištění

 
 
 

Seychely

Proč s Tagua Tours prožít svatbu v ráji právě na Seychelách?

Každý zdejší ostrov je tropický zázrak, jehož jemný vánek nese legendy na křídlech mořských ptáků. Seychely jsou jako vlhký, intenzivní polibek nádherného stvoření vašich tajných snů, ze kterých nechcete nikdy procitnout. Tělo, duše i mysl tu prochází dokonalou očistou a vrací se k podstatě bytí.

Kráčíte bosýma nohama po nekonečné bílé pláži. Jste sami. V dokonalé harmonii s přírodou objevujete prvotní ráj, tak čistý, jak jen může být. Dlouhá řada vysokých palem se sklání nad smaragdovými lagunami. Špičky dlouhých listů spokojeně šumí, jak je laská vánek od oceánu. Křišťálově čistá voda se rozlévá na hebkém koberci zlatavé pláže, jež si tiše melodicky pobrukuje a vysmívá se plynoucímu času, který tu ztratil uspěchanou příchuť. Na pláži není jediný člověk, její písek splývá s nekonečnou oblohou a zpěvem ptáků o věčné svobodě. Začíná další běžný den na Seychelách. Zázrak je to, že se táž magická scéna odehrává na plážích Mahé i na korálových ostrovech vzdálených stovky kilometrů.

Na Seychelách patří svět těm, kdo dokážou spatřit, ochutnat a objevit jeho harmonii. To je dar, který souostroví nabízí svým návštěvníkům. Jednoduše je vybízí, aby si naplno vychutnávali tu krásu, aniž by ji jakkoli rušili. Jedině vaše umění žít propůjčuje skvostné zemi tak zvláštní šarm, celé věky vzdálený od trápení dnešního světa. Seychely, to je jednoduchost, pohostinnost a úsměv. Moudrost tropů se směje civilizačním potřebám, vymazává z mysli pomíjivou módu, odhaluje absurdnost tlaku povinností a závazků. Zůstává jenom to podstatné: život ve své prostotě a snadnosti.

Přestavte si, jak stojíte bosýma nohama na jedné z nekrásnějších panenských pláží světa, před vámi šumí nekonečné moře ubíhající do modravých dálek a za vámi ševelí palmy svými střapatými hlavami, slunce vás objímá svými hřejivými paprsky a vy říkáte své „ano“ tomu, koho jste si vybrali na cestu životem. Na podvečerní obloze začíná svítit Jižní kříž a vy prožíváte nejkrásnější den svého života, tak dokonalý jak jen může být.


Svatební balíček Sunset Beach Hotel 

Cena: od 68 700 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...


Svatební balíček Allamanda Beach Resort & Spa 

Cena: od 76 800 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...


Svatební balíček Sainte Anne Resort & Spa 

Cena: od 89 500 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...


Svatební balíček Constance Ephelia Resort & Spa 

Cena: od 64 800 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...


Svatební balíček Constance Lémuria 

Cena: od 82 200 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...


Svatební balíček Castello Beach Hotel 

Cena: od 66 800 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...


Svatební balíček Village du Pecheur 

Cena: od 65 200 Kč za osobu  Ideální pro cesty: kompletní nabídka, svatební, svatby na pláži

více...